O nas

Firma WTT działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. W tym czasie zdołaliśmy zbudować interdyscyplinarny zespół specjalistów i naukowców posiadających unikalną wiedzę, która pozwala nam tworzyć i wdrażać innowacyjne technologie dające przewagę konkurencyjną.

W dniu 11.03.2020 nastąpiła zmiana nazwy firmy z West Technology & Trading Polska Sp. z o.o. na WTT Sp. z o.o., natomiast w dniu 1.06.2021 w wyniku przekształcenia, nastąpiła zmiana formy prawnej naszej spółki ze Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na Spółkę Akcyjną.

Cechuje nas:

– obszerna sieć kontaktów biznesowych i partnerskich gotowych zrealizować każdy kontrakt

– portfel własnych autorskich technologii do natychmiastowego zastosowania

– umiejętność dostosowania technologii z zewnątrz na konkretne potrzeby klienta

– wielobranżowy zespół projektantów

Firma WTT powstała w 1998 roku. Od samego początku zajmujemy się projektowaniem i budową nowoczesnych instalacji dla branży chemicznej, energetycznej i gospodarki odpadami.

Przez ponad 20 lat zrealizowaliśmy ponad 75 dużych inwestycji, o łącznej wartości 520 mln złotych, na 4 kontynentach. Przez ten czas stale nabywaliśmy wiedzę, kreowaliśmy nowe trendy branżowe oraz rozwijaliśmy zasoby firmy. W ostatnich latach nasza spółka rozrosła się o dodatkowe oddziały,  pracujemy w biurach we Wrocławiu, Opolu, Katowicach i Krakowie. Dzięki takiemu rozszerzeniu zyskaliśmy dostęp do nowych rynków zbytu jak i możliwości nawiązania współpracy z licznymi specjalistami oraz ekspertami w wielu dziedzinach.

Obecnie skupiamy uwagę na rozwoju własnych technologii dotyczących gospodarki odpadami i energetyki. Doskonalimy autorskie technologie, które w znaczny sposób mogą przyczynić się do optymalizacji istniejących instalacji, jak również do wdrożenia nowych, dotąd nieosiągalnych, sposobów na przetwarzanie odpadów.

Nasza misja:

Tworzymy technologie przyszłości. Budujemy lepszy świat.

Nasza siła:

To wizja budowania lepszego świata oraz nieustająca chęć do tworzenia i wprowadzania nowatorskich, ekologicznych rozwiązań w oparciu o interdyscyplinarny zespół wykwalifikowanych specjalistów i naukowców, którzy latami zdobywali KNOW-HOW odpowiadający na potrzeby oraz problemy klientów związana z efektywnością procesów produkcyjnych.

Nasz cel:

Osiągnięcie pozycji lidera innowatora w branży chemicznej, ekologicznej i energetycznej zajmującego się tworzeniem i wdrażaniem technologii poprawiających energetyczną efektywność zagospodarowania odpadów oraz produktów ubocznych procesów technologicznych, technologii dla produktów ekologicznych w oparciu o surowce naturalne.

W skład zarządu naszej firmy wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz najwyższymi zdolnościami przywódczymi.

Krzysztof Nieć – Prezes

Inwestor i przedsiębiorca. Posiadający obszerne doświadczenie w branży bankowej, technologicznej i VC, współudziałowiec. Przez lata swojej kariery zarządzał licznymi zespołami zadaniowymi

Adam Zadorożny – Wiceprezes

Założyciel firmy. Wizjoner i lider. Od ponad 20 lat zasiadał za sterami WTT, realizując jej cele krok po kroku.

Pracowników WTT cechuje przede wszystkim wielozadaniowość. Nasza kadra składa się w wysoce wyspecjalizowanych inżynierów i ekspertów, którzy posiadają obszerną wiedzę i umiejętności w wielu zakresach i branżach. Dzięki ich umiejętnościom możemy oferować obsługę każdej inwestycji w pełnym jej zakresie.

W skład naszego zespołu wchodzą projektanci:

– procesów technologicznych

– mechanicy

– elektrycy i automatycy

– konstruktorzy i architekci

– wod-kan

– procesów energetycznych