Badania i rozwój

Opracowywanie technologii

Kreujemy nowe rozwiązania.

 

Przez ponad 20 lat świadczymy usługi z zakresu opracowywania nowych technologii oraz wdrażaniu już istniejących. Na potrzeby naszych klientów opracowujemy rozwiązania dostosowane do ich wymagań. Wprowadzamy innowacyjne linie produkcyjne, jak również usprawniamy działanie istniejących.

Stale dążymy do podnoszenia wydajności danych instalacji. Dzięki kompleksowej obsłudze inwestycji jesteśmy w stanie zaproponować szereg rozwiązań dodatkowych, wspierających produkcję. Rozwiązania te przekładają się na wymierne korzyści ekonomiczne, jak również otwierają nowe rynki zbytu dla naszych klientów.

Działalność badawczo – rozwojowa

Innowacyjne rozwiązania wymagają stałego rozwijania się.

 

Tak, jak nasi klienci, sami również stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Zdajemy sobie sprawę z konieczności prowadzenia własnych badań i wdrażania nowych produktów.

Co więcej, nasze umiejętności i wiedzę wykorzystujemy również w zakresie badań i rozwoju na konkretne potrzeby klienta. Wykonujemy analizy, eksperymenty, czy badania pilotażowe dedykowane pod konkretne potrzeby. Nasze prywatne laboratorium, mieszczące się w siedzibie firmy w Opolu, pozostaje do dyspozycji klienta. Posiadamy również hale testowe, gdzie możliwe jest wykonywanie wszelkich prób nabytych instalacji.

Projekty i realizacja

Naszą siłą są ludzie posiadający odpowiedni Know-how

 

Firma WTT to przede wszystkim wysoko wykwalifikowani specjaliści z dziedziny chemii i energetyki pracujący nad rozwiązaniem każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu. Przez ponad 20 lat działalności wyszkoliliśmy wielobranżowych fachowców oraz wypracowaliśmy sieć połączeń biznesowych. Dzięki temu na swoim koncie mamy zrealizowane kontrakty o łącznej wartości ponad 500mln złotych.

Wykonujemy projekty naukowo badawcze, techniczne, opracowujemy i wdrażamy innowacyjne technologie oraz jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji technologicznych

Nasza oferta biznesowa to także: